Movies
Ratings
797
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0- FoeRated ★ 3.5
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
- MaterialistsRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5

BoysRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0- MantisRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5