Titles you rated
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0- The BabysitterRated ★ 3.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5- MaterialistsRated ★ 3.0
- BossRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- Look Both WaysRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5- Love UntangledRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0