Movies
Ratings
171
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5