Titles you rated
TakenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0