Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0- Kill BoksoonRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Foxy FestivalRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0- The Devotion of Suspect XRated ★ 3.5
- Tune in for LoveRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 2.5