Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 1.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Working ManRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The FriendsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5