Movies
Ratings
78
The Deer HunterRated ★ 4.0- Tale of CinemaRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
TyrannosaurRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Almost FamousRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
Dance With The WindRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
MunichRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0