Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0