Movies
Ratings
206
WonkaRated ★ 3.0- Joy RideRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
La BambaRated ★ 3.0- My LoveRated ★ 3.0
- Hijra in BetweenRated ★ 1.5

John WickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
JawbreakerRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0- Single All the WayRated ★ 3.0
The LovebirdsRated ★ 3.0