Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5