Movies
Ratings
64
InnocenceRated ★ 3.5- PersonaRated ★ 4.0

MidsommarRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0- ResistanceRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0