Movies
Ratings
826
ShopliftersRated ★ 3.5- The Great FloodRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
DittoRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.0

Home for RentRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 2.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0