Movies
Ratings
1057
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5