Titles you rated

The Night OwlRated ★ 3.0- MoonfallRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5- Werewolf by NightRated ★ 2.5
- Magnum OpusRated ★ 3.0
- Groot Takes a BathRated ★ 3.0
- Groot's PursuitRated ★ 3.0
- The Little GuyRated ★ 3.5
- Groot's First StepsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 3.0
DecibelRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0- InterceptorRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 2.5