Movies
Ratings
723
The TerminalRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
JawsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
PilotRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5