Movies
Ratings
79
Spirited AwayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
The TownRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 2.5
TouchRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5