Movies
Ratings
371- 6 BalloonsRated ★ 2.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
ARated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5- Lifers ライファーズ 終身刑を超えてRated ★ 4.0
- Prison FriendsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Life is FruityRated ★ 4.0
Jinsei wo Shimau JikanRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5- Tale of a Butcher ShopRated ★ 4.0
がんと生きる 言葉の処方箋Rated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0