Titles you rated
- Good NewsRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The PactRated ★ 4.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
LivingRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.5- Sunday s Illness La enfermedad del domingoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5