Titles you rated
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5- Capturing the Killer NurseRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
GentlemanRated ★ 2.5
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5