Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5