Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The GeneralRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- Keith Richards: Under the InfluenceRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 2.0