Movies
Ratings
152
SpyRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5