Movies
Ratings
178
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 5.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
The Family ManRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0