Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.5- Sex Is ZeroRated ★ 3.5