Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0