Movies
Ratings
136
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0