Movies
Ratings
463
TRON: AresRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5- Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Dark TowerRated ★ 4.5
MacheteRated ★ 4.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 5.0- IncoherenceRated ★ 4.0
- Noodle FishRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Samurai MarathonRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 4.5