Movies
Ratings
372
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.0