Movies
Ratings
830- Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Big Deal at Dodge CityRated ★ 3.0
Rio BravoRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MogamboRated ★ 2.5- How the West Was WonRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Massacre TimeRated ★ 2.5
FargoRated ★ 4.0
ChinoRated ★ 2.5
Young Guns IIRated ★ 3.5
Young GunsRated ★ 3.0
AppaloosaRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5- Beyond the LawRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 3.0
ShaneRated ★ 3.0