Movies
Ratings
628
Still WalkingRated ★ 4.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0- MoraRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.0- Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0- The CollectionRated ★ 2.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5