Movies
Ratings
117
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0- The BabysitterRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 5.0
MayhemRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The CellRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 5.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 5.0
Trick: The MovieRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
ElleRated ★ 0.5
The SilenceRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0