Movies
Ratings
396
The Hurt LockerRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0- I Kissed a GirlRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0