Movies
Ratings
125
CloserRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0