Movies
Ratings
838
OppenheimerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0- Always Be My MaybeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0