Movies
Ratings
269
Black PantherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5- Rules of DatingRated ★ 3.0