Movies
Ratings
743
Funny GamesRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 4.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The QueenRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Love UntangledRated ★ 2.5