Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5