Movies
Ratings
265
UnbrokenRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 2.5
The BoxtrollsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Late SpringRated ★ 4.0- Let's Be CopsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0