Movies
Ratings
818
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0