Movies
Ratings
187
MulanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5