Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- Young Adult MattersRated ★ 2.0
Zoolander 2Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eyes Without a FaceRated ★ 3.5- Terror BirdsRated ★ 0.5
- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0