Movies
Ratings
88- The Great FloodRated ★ 2.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- Troll 2Rated ★ 2.5
- TrollRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.0- The ElixirRated ★ 2.5
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Kill BoksoonRated ★ 3.0
- MantisRated ★ 3.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5