Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0

John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.0