Movies
Ratings
1188
TarzanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5