Movies
Ratings
463
Past LivesRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0

MidsommarRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5