Movies
Ratings
943
Project Hail MaryRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
PilotRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0