Movies
Ratings
228
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0- Immigration GameRated ★ 2.0
ReprisalRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.0