Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- YoloRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0- Officer Black BeltRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.0