Titles you rated
- My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.0
- Move The GraveRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5- Earthquake BirdRated ★ 2.5
- Angela's ChristmasRated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5