Movies
Ratings
137- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0- City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0- BeatRated ★ 3.5